قیمت ساب زدن سنگ

قیمت ساب زدن سنگ

قیمت ساب زدن سنگ : تمامی افرادی که از سنگ در کف ساختمان ، راه پله ها ، کف انبار و یا مجتمع های تجاری و موارد مشابه آن ها استفاده می کنند ، بعد از گذشت مدت زمانی شاهد کدر و کثیف شدن آن ها هستند . سنگ ها به مرور زمان رسوبات مختلف را به خود می گیرند ، دچار شکستگی و یا ترک می شوند و حتی ممکن است به کلی از محل قرارگیری خود کنده شوند . تنها به همین دلایل ذکر شده می توان اتکا کرد تا این افراد سراغ متخصصان کفسابی بروند . افرادی که در کمترین زمان و با استفاده از دستگاه های به روز خود ، علاوه بر ترمیم و مرمت سنگ سعی می کنند تا وضعیت کف و یا راه پله شما را به حالت اولیه خود برگردانند . در فرآیند کفسابی سنگ ها ، آن ها در چندین مرحله ساب می خورند تا بتوانند درخشندگی لازم را پیدا کرده و براق شوند .
نکته ای که برای تمامی افراد در استفاده از کفسابی سنگ ، جدا از خدمات آن اهمیت پیدا می کند قیمت ساب زدن سنگ است . قیمت ساب سنگ مانند قیمت برخی خدمات از یک مقدار ثابت و مشخص پیروی نمی کند ، بنابراین مشتریان در استفاده از سنگسابی نباید منتظر پرداخت مبلغی مشخص باشند ؛ چرا که آن ها متغیر هستند . قیمت سنگسابی یک حیاط کوچک بسیار متفاوت از کف یک سالن غذا خوری بزرگ خواهد بود . اگر شما بخواهید تنها آلودگی های سطح سنگ را برطرف کنید و نیازی به پرداخت های بیشتر سنگ نداشته باشید ، مسلماً هزینه کمتری را نسبت به سنگسابی کامل پرداخت خواهید کرد . در حالت معمولی سنگسابی تنها دو تا سه میلی متر از سطح سنگ را مورد سایش قرار می دهد ، درصورتی که اگر سطح سنگ آسیب شدیدی دیده باشد سنگساب ها مجبور خواهند شد تا میزان سایش را به بیش از این مقدار افزایش دهند ، بنابراین به همان میزان هزینه ها افزایش پیدا می کند . نوع سنگ کف یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت می باشد ، هرچه درجه سختی سنگ و یا حساسیت آن در برابر خراشیدگی و مواد شیمیایی بالاتر باشد این خدمات هزینه های بیشتری را برای مشتری به دنبال خواهند داشت .

سنگسابی در سه مرحله انجام می شود ، مرحله دوم از آن بیشتر روی تعمیرات سنگ های آسیب دیده ، ترک خورده و یا دچار لقی تمرکز دارد . هرچقدر که میزان این آسیب ها کمتر باشد ، مرحله دوم در مدت زمان کوتاه تری انجام می شود در نتیجه هزینه های مرمت در آن پایین تر خواهد آمد و بالعکس . مرحله سوم کفسابی هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود ، این مرحله بیشتر روی براق و صیقلی کردن سطح سنگ تأکید دارد ؛ به این منظور از لقمه های نرم تر در آن استفاده می شود تا سطح سنگ را کاملاً براق کنند . لقمه های استفاده شده در این مرحله به خاطر حساسیت زیاد از قیمت های بیشتری نیز برخوردار هستند ، بنابراین تعداد لقمه های بکار گرفته در این مرحله نیز می تواند در قیمت ساب زدن سنگ مؤثر باشد . برخی از مشتریان هم درخواست می کنند تا این مرحله را چندین بار تکرار کنند ، تکرار این مرحله نسبت به یک مرتبه از انجام آن در افزایش قیمت تأثیر گذار خواهد بود .

از عوامل دیگر در تعیین قیمت کفسابی سنگ می توان به ویژگی ها ی سطح مورد نظر اشاره کرد . سنگسابی روی سطوح مسطح بسیار راحت تر از پله ها خواهد بود ، چراکه آن ها دارای گوشه ها و زوایای بیشتری هستند که سبب افزایش مدت زمان سنگ سابی می شود ؛ بنابراین در تعیین قیمت ساب سنگ باید محیط قرارگیری سنگ ها را نیز مد نظر قرار داد .
هر چقدر متراژ سنگسابی بیشتر باشد متوسط هزینه دریافتی از مشتری کمتر خواهد شد . در مورد متراژ های کوچک نیز قیمت آن ها به صورت کنتراتی محاسبه می شود .
از جایی که برق مورد استفاده در دستگاه های سنگسابی از نوع سه فاز است ، محل هایی که دارای این ولتاژ از برق هستند فرآیند کفسابی در آن ها سریع تر انجام خواهد گرفت ولی در مکان هایی که ولتاژ برق آن ها تک فاز است ، مدت زمان کفسابی بیشتر خواهد شد بنابراین هزینه بیشتری را بر قیمت ساب زدن سنگ اضافه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *