شماره سنگ ساب

شماره سنگ ساب

زمانی که در اینترنت به دنبال شماره سنگ ساب می گردیم ، این عبارت با دو وجه کاملاً متمایز خودنمایی می کند :

  1. اشاره به شماره تلفن یک مجموعه کفسابی یا سنگسابی
  2. اشاره به شماره لقمه های دستگاه سنگساب

که در این نوشته به هر دو مورد فوق خواهیم پرداخت .

امروزه بر خلاف سال های نچندان دور که تبلیغات ، ارتباط از راه دور و جذب مشتریان گذری تنها بواسطه ارائه شماره تلفن میسّر بوده و روش های دیگری مانند ارائه شماره فکس ، ایمیل و حتی آدرس سایت برای همگان تعریف نشده بوده و عملاً برای ظاهرسازی بکار می رفتند ؛ با گسترش همه جانبه این شبکه جهانی که با خود همه گیر شدن شبکات اجتماعی ، نرم افزارهای ارتباط جمعی ، مراجعه به تارنماهای گوناگون و همین تجسس در موتورهای جستجوگر را به همراه داشته است ، شرایطی پدیدار شده است که در آن فرصت دیده شدن یک مجموعه ولو محلی در سطح بین المللی به وجود آمده و یک متقاضی دریافت خدمت یا کالایی خاص با چند کلیک یا فشردن دکمه های صفحه کلید می تواند به خواسته خود برسد .

با اینکه « نسل  X» یا به عبارتی خودمانی تر بچه هایی که از اوایل دهه 60 هجری شمسی به بعد متولد شده اند اینک وارد بازار کار شده و بخش عمده ای از نیروی کار فعّال را تشکیل می دهند – که همین عامل سبب شده است تا عوامل فوق الذکر  با سهولت و در وسعت بیشتری خودنمایی کند – اما باز هم عده فراوانی ترجیح می دهند تا به جای نامه نگاری های الکترونیکی یا پر کردن فرمی آنلاین ، با عاملی انسانی صحبت کرده و به سادگی برقراری ارتباط با یک همکار ، با او سخن بگویند . در اینجاست که شماره سنگ ساب ( به عبارتی دقیق تر شماره تلفن سنگساب ) وارد عمل شده و نقش خود را ایفا می کند .

شماره سنگ ساب که در خصوص مجموعه کفسابی و نماشویی زعفرانی 09123182652 می باشد ، ساده ترین راه برای برقراری ارتباط با یک کارشناس می باشد که به شما در خصوص قیمت ارائه خدمات کفسابی ، کیفیت آن ، مدت زمان انجام کار و … مطالبی که نیازمند دانستنشان هستید را گفته و مشاوره ای کامل و در خور ، به شما تقدیم می کند .

این در حالیست که چنانچه هدف از جستجوی عبارت شماره سنگ ساب ویژگی های ساختاری و نمره لقمه های این کار باشد ، با طیفی وسیعی از محصولات روبرو خواهیم شد که بواسطه اعداد و ارقام معرفی شده اند . در این تقسیم بندی هرچه شماره لقمه کمتر باشد ، قدرت تخریب موانع و زدودن پستی و بلندی ها در آن بیشتر می شود . به عنوان مثال در مرحله اول ساب زنی از لقمه های 36 یا 46 برای صاف کردن سطح استفاده می شود ، این در حالیست که اگر این مرحله چندین بار تکرار شده و دیگر ارتفاع سطح محسوسی وجود نداشته باشد از لقمه هایی با شماره  60 یا 80 برای بهبود شرایط استفاده می کنند . لقمه هایی با شماره 120 یا 220 برای سابش سنگ استفاده شده و چنانچه کارفرما در پی رسیدن به حد اعلاء و خارق العاده ای در کیفیت سنگ باشد ، اپراتور به تناسب از سنگ های 600 تا 1000 استفاده می کند .

در انتها گفتنیست که هر چند لقمه هایی با شماره سنگ ساب مشخص نشده و از مرز اعداد و ارقام خارج شده اند ، اما برای کارشناسان امر نام هریک معنا داشته و این افراد می توانند حدود تاثیر گذاری هریک را با عددی نزدیک به آن ها بسنجند که از مهمترینشان می توان به لقمه های کفسابی اسیدی یا ایتالیایی ، لقمه های لوکس ، کلینر ، ماربلی و … اشاره کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *