تصویر نماشویی با طناب

تصویر نماشویی با طناب

تصویر نماشویی با طناب : بسیاری از اموری که از اثراتشان سود می بریم ، نامشان را شنیده ، بسیار رایجند و در عبارتی کلی تر به طور غیر مستقیم با آن ها درگیریم ، پدیده هایی هستند که شاید هیچگاه از نزدیک روند انجام آن ها را ندیده و در خصوص روش های تولید یا فرآیند به مرحله بهره برداری رسیدنشان نیز سوالی ذهنمان را درگیر نکرده باشد . به عنوان مثال در خصوص گوشتی که در غذایمان می خوریم ، بی تردید افراد پرشماری هستند که خط ذبح کشتارگاه را از نزدیک ندیده باشند ، اما این بدان معنا نیست که از آن سودی نبرده و علاقه ای نیز به دانستن نکات مربوط به آن نداشته باشند .

در همین راستا اماکن و اقدامات متعددی وجود دارند که مشاهده از نزدیک آن برای انسان خطرناک بوده (مانند کوره های ذوب آهن و محیط های شیمیایی ) ، یا انسان به روند تولید آن آسیب می زند (مانند پروسه تولید مواد غذایی) ، هراسی از درز اطلاعات  مربوطه وجود داشته (مانند نحوه ساخت تسلیهات نظامی و مقّر آن) و یا امکانات و اطلاعات تحقق این خواسته در کشورمان وجود ندارد (همانند تست سواری یک خودروی فرمول یک ) . در شرایطی اینچنینی که غیر مستقیم با آثار یک اقدام و یا تمایلات تجربه شخصی آن دست به گریبانیم ، شاید مشاهده تصاویر ثابت و متحرک آن اندکی از کنجکاوی ما کاسته و یا تحت شرایط بهتری بدون نیاز به تحمل سرما و گرما ، خستگی ، ترس ، استرس ، اتلاف وقت – هزینه و … به خواسته خود برسیم .

از سویی دیگر در مواردی نیز نه تنها امکان حضور در شرایط خاصی را داریم ، بلکه در صدد کسب اطلاعاتی پیش از پای گذاردن به عرصه مذکور نیز هستیم ، لذا با تکیه بر مدیای گفته شده به تصویر سازی و سنجش شرایط ورود به آن را می پردازیم . به عنوان مثال پیش از سفر به شهری که پیش از این در آن نبوده اید ، خرید تلفن همراهی که از نزدیک آن را ندیده اید و یا مشاهده تصویر فردی پیش از موعد ملاقاتی کاری مصادیقی از همین گزاره می باشند .

با توجه به این توضیحات دانستیم که کسب اطلاع از رویدادی در شرف وقوع پیش از حادث شدن آن ، علاوه بر شناسایی شرایط و دانستن راه های تحقق آن ، به استنباط بایدها و نبایدها و پیشروی در مسیر شناسایی حداکثر کیفیت این فعل موثر است.

تصویر نماشویی به عنوان یکی نمونه های توضیحات فوق ، سبب می شود تا افرادی که به پاکیزگی علاقه مندند ، در پی پاکسازی نمای ساختمان زندگی یا محل کار خویش می باشند ، به دانستن سازوکار واتر جت و دیگر ابزار شست و شوی نما متمایلند و یا در پی یافتن فرق بین اپراتور خوب و بد می باشند به راحتی به این اطلاعات دست یابند .

تصویر نماشویی با طناب با جای دادن نگاره ای در دل خود از متخصص نماشویی که بی تردید ید طولایی نیز در امر صخره نوردی دارد ، در کنار جای دادن قسمتی از یک نما که در حال پاک شدن از شر غبار و آلودگی هاست و همچنین دستگاهی که واسطه این روح بخشی تازه به ظاهر یک ساختمان است ، در یک نما عناصر اصلی نماشویی را به تصویر کشیده و با تکلمی شیوا در چارچوبی محدود ، درصدد انتقال اطلاعاتی پایه و کاربردی به فرد می باشد .

تصویر نماشویی با طناب علاوه بر این محاسن امکان شستشوی صحیح نمای یک ساز را به مخاطب خود آموزش می دهد ، لذا افرادی که به هر دلیلی تمایل به استفاده از این خدمات را ندارند می توانند با مشاهده این تصاویر تا حدودی در مسیر درست پاکیزگی پیشرفت کنند . در پایان لازم به یادآوریست که مجموعه کفسابی زعفرانی با ارائه تصویر نماشویی از تجربیات خود در این تارنما در جهت استیلا و بهبود پاکیزگی شهر شما گام بر می دارد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *