اصول کفسابی

اصول کفسابی

اصول کفسابی : شما با فعالیت در هر عرصه و زمینه ای ، بنا به سال های اشتغالتان در این حوزه خاص و میزان تجارب کسب کرده در آن ، در کنار علاقه و به روز رسانی اطلاعاتی که مرهون مطالعه می باشند ، در شغل خود متخصص شده و حرف های زیادی برای گفتن در این زمینه دارید . با نادیده گرفتن عنوان این شغل ، شما در هر کاری که با آن ارتزاق می کنید ، پیچیدگی ، اطلاعات ، مهارت ، اصطلاح و روش هایی را می شناسید که برای عموم مردم غریب بوده و افرادی به غیر از همکاران شما به سختی با آن ارتباط برقرار می کنند . در همین رابطه اصول کفسابی نیز مجموعه ای از باید ها ، نباید ها و فنونیست که سبب می شود تا بی آنکه فردی به ظرافت عمل آنان پی ببرد ، این قشر زحمتکش کار خود را به نحو احسن انجام دهند.

اصول کفسابی همچون قوانین اساسی یک کشور ، برنامه  مدونی نبوده که با لوایح و تبصره ها راهی روشن و مکتوب در جلوی پای مخاطبینش قرار دهد ، در نتیجه اصولی که معرفی می شود تا حدی سلیقه ای بوده ، عده ای در دو شاخه و تعدادی در گروه های بیشتری این قواعد را می گنجانند ، اما چیزی که حائز اهمیت است یگانگی آن ها در مفهوم و انتقال پیامی واحد است .

در اصول کفسابی مجموعه زعفرانی ، اعتقاد ما بر بهبود شرایط سه رکن اصلی اپراتور ، دستگاه و ارتباط میان این دو عامل می باشد . به بیانی دیگر ، یکی از اصول کفسابی داشتن دستگاه و در نگاهی کلی تر ابزار آلات به روز – در صورت عدم امکان خرید آن – کالیبره و سرویس کاری شده  می باشد . وجود سنگ های نو ، متناسب با جنس سطح ، مکنده قوی ، طرز کاری ساده ، مصرف برق بهینه ، سر و صدای کم و … مجموعه ای از اصولیست که می توان به آن ها پایبند بوده و در جهت بهبود آن ها گام برداشت .  از سویی دیگر ، خود اپراتور نیز باید به حدی به کار ، جنس سنگ ، توانایی خود و سایر عوامل تاثیر گذار در آن مسلّط باشد که بتواند در یک نگاه قیمت نهایی ، تعداد روزهای انجام کار ، کمبودهای احتمالی ، نقاط ضعف و قوت سازه برای کفسابی و … را محاسبه نماید . در اصل سوم نیز کفساب موظف است تا از امکانات تخت اختیار خود به درستی استفاده کرده تا به جلب رضایت حداکثری مشتری ،  بازدهی مالی مناسب و کاهش استهلاک دستگاه بیانجامد . به عنوان مثال می توان به افراد مسئولیت پذیری اشاره کرد که با کمک فرز دستی نقاط کور و غیر قابل دسترسی سطح را تراشیده ، پس از اتمام کار خود ، گرد حاصل از سنگ ها را درون چاه توالت نریخته ( چون پس از برخورد با آب همچون  سنگ سخت می شود ) و در کمال تعهد به تمیز کردن محیط اطرافش می پردازد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *