نماشویی ساختمان

نماشویی : وجود برجهای بزرگ و ساختمان های بلند با پیشرفت معماری و تکنولوژی ساختاری امری عادی تلقی می گردد جهت نظافت آن می بایست از عملیات نماشویی استفاده نمود که این کار براحتی در این دوره صورت میگیرد. در وهله اول بلند ساختن ساختمان ها و برجها برای سازندگان و همچنین استفاده کنندگان بسیار خوب و عالی جلوه میکند.اما بعد از مدتی شستشوی نمای این ساختمان های بلند برایشان یک معظل به حساب خواهد امد.اما یک راه حل برای آن وجود دارد .نماشویی با استفاده از روش ها و متد های خاصی می تواند نمای ساختمان شما را به صورت کامل و بدون نقص تمیز کند.

نماشویی

تلفن تماس : 09123182652

وجود گرد و غبار ، آلودگی به وجود آمده از مصرف سوخت های فسیلی ، بارش باران های اسیدی و پدیداری لکه هایی که در اثر ترکیب شدن با عوامل قبلی به وجود می آیند ، رنگ پریدگی اجسام در اثر تابش مستقیم نور خورشید ، فضولات پرندگان و خواص خورندگی این عوامل نامطلوب ، وجود موجودات ذره بینی اعم از قارچ ها و باکتری ها ، افشانه شدن ناخواسته رنگ بر روی یک سطح عمودی و ده ها عامل نا مطلوب دیگر ، عمده ترین دلایلی هستند که سبب می شوند تا یک بنا ظاهر پاک و زیبای خود را از دست داده و به بستری برای جمع شدن آلاینده ها تبدیل گردد .

نماشویی ساختمان

برای اینکه به شرایط موجود پی برده و میزان آلودگی های محیط اطراف خود را بسنجیم ، تنها کافیست به خودرویی که چند روز در محیط اطراف خانه یا محل کارمان پارک شده و حرکتی نداشته است توجه کنیم . با عنایت به این مثال ساده خواهیم دید که عدم حرکت یک محصول ساخت دست انسان در مدتی کم چه پیامدهایی را برای آن به همراه خواهد داشت ، حال اگر این پدیده ساختمانی با ابعاد چند برابری یک خودرو باشد چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود !

حقیقت تلخی که در خصوص ساختمان های اطرافمان وجود دارد این است که گاهی آلودگی در آن ها چنان نهادینه و کهنه می شود که دیگر قادر به دیدن آن ها نبوده و این ناهمخوانی ها را بخشی از وجود نمای سازه تصور می کنیم . به عنوان مثال سیاه شدن آجر نماها ، سطوح بتنی و سیمانی و همچنین سنگ های زینتی با وجود نحوه بازتاب نورشان به چشم نیامده و به دلیل اینکه به مرور زمان به وجود آمده اند ما را متوجه خود نمی کنند ؛ این در حالیست که نماهای شیشه ای کاملاً بر عکس بوده و چه برای ساکنین یک بنا و چه برای ناظرینی بیرونی که خارج ساختمان را می بینند به وضوح قابل دیدن است .

با صرف نظر از جنس این محصولات ، نمای سازه ما به عنوان پوشش و لباس آن ، نشان دهنده میزان حساسیت ساکنینش به تمیزی و پاکیزگی می باشد ، عملی که علاوه بر بهبود شرایط دیداری یک ساختمان ، به افزایش سلامت روحی و جسمی افراد در ارتباط با آن نیز می انجامد ، به همین دلیل باید به دنبال روشی ایمن ، مقرون بصرفه ، سریع و با کیفیت برای تمیزی این سطوح باشیم .

 

کفسابی

 

نماشویی عبارتست از شستن نمای ساختمان های بلند که به راحتی نمی توان جهت نظافت آن از روش خاصی استفاده نمود .در نماشویی افراد با مهارت بالا با استفاده ار کمربند های ایمنی و طناب و گاها تجهیزات صخره نوردی می توانند به ارتفاعات بروند و مکان دلخواه را پاک کنند. البته جنس نما و ارتفاع ساختمان دو موضوع بسیار مهم در انجام و چکونگی نما شویی می باشد ممکن است نما شما آجری باشد و یا اینکه از شیشه باشد.به طور کلی هر نمایی روش خاصی برای پاک کردن و نماشویی خواهد داشت.

به کار گیری مواد نانو در نماشویی :

حتما شما هم کلمه نانو را بسیار شنیده اید.این کلمه در این مقاله هم کاربرد هایی دارد که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهیم شد و و یژگی آنرا برای شما بر خواهیم شمرد.

استفاده از مواد شوینده نانو در بحث نماشویی بسیار پرکاربرد است  .به طوری که تمامی شرکت هایی که در نماشویی فعالیت می کنند از مواد شوینده نانو بهره می برند.مواد شوینده نانو که در نماشویی به کار میروند بسیار بهتر از مواد شوینده معمولی نما را تمیز میکنند. هدف اولیه در بکاربردن مواد شوینده نانو تمیزی و از بین بردن آلودگی های نما می باشد.مزیت دیگر استفاده از مواد شوینده نانو در نماشویی ماندگاری بیشتر آنهاست .البته این ماندگاری در نماشویی در درجه بالایی قرار ندارد و فقط 20 درصد نسبت به مدل قدیمی ماندگاری بیشتری دارد.

کفسابی رعفرانی ، راه حلی که در نماشویی مورد استفاده قرار می گیرد عایق هایی از جنس نانو است که باعث تمیزی ماندن بیشتر نماها و شیشه ها شده.

امیدواریم از این مقاله در بحث نماشویی لذت برده باشید و بتوانید از آن حداکثر استفاده را کرده باشید.

کفسابی,کفسابی زعفرانی,کف سابی,تعرفه کفسابی,کفسابی در تهران,کفسابی چیست,نماشویی,سنگسابی,انواع کفسابی,مزایای کفسابی,کفسابی سرامیک,کفسابی موزاییک

بهینه سازی سایت توسط سئویاب

سئو سایت